Çocuk sağlık sigortası düşük ve orta gelirli ailerin bütçelerini sarsmadan alabilecekleri tamamlayıcı sağlık sigortası türüdür.

Devamını Oku

Kış aylarında hasta olmadan vücudumuzu güçlendirmenin en etkili yöntemi doğru besinleri almamızdır. Detaylar için yazımızı okuyunuz.

Devamını Oku

Ruam hastalığı, hayvanlarda görülen ve insanlara da bulaşma riski taşıyan bir hastalık türüdür.

Devamını Oku

Belirtileri diğer mide rahatsızlıklarına benzediği için gastroparezide teşhis çoğu zaman geç konuluyor, bu da genellikle yanlış tedavilere yol açıyor.

Devamını Oku

Fenilketonüri (genellikle PKU olarak bilinir), kanda fenilalanin adı verilen bir maddenin seviyesini artıran kalıtsal bir hastalıktır.

Devamını Oku

H1N1 virüsü, öksürme ve hapşırma şeklinde ağızdan çıkan damlacıklar sonucu diğer griplerle aynı şekilde insandan insana yayılabilir.

Devamını Oku

Morluklar; kırmızı, mavi, mor, lacivert, kahverengi gibi renklerini alır. Önemsemediğiniz morlukların altında ciddi hastalıklar yatıyor olabilir.

Devamını Oku

Özel sağlık sigortası, kendinizin veya yakınlarınızın yakalandıkları hastalıklarla cebinizden para çıkmadan kolayca başa çıkmanızı sağlar.

Devamını Oku

Tamamlayıcı sağlık sigortasının geçerli olduğu hastaneler hangileridir? Tamamlayıcı sağlık sigortasının geçerli olduğu hastaneler hakkında bilgiler.

Devamını Oku

Genellikle akut ya da orta kulak iltihaplarında, bazen de dış kulak iltihaplarında görülen sıvı şeklindeki akıntılara kulak akıntısı denilmektedir.

Devamını Oku