Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Hangi Hastanelerde Geçerlidir?

SGKnın kısmen karşıladığı sağlık hizmetlerinde fark ücreti ödemeden yararlanabileceğiniz sağlık hizmetine tamamlayıcı sağlık sigortası ile ulaşmak çok basit! Tamamlayıcı sağlık hangi hastanelerde geçerli? Tamamlayıcı sağlık sigortası anlaşmalı özel hastaneler hangileridir?

Tamamlayıcı Sağlık Anlaşmalı Özel Hastaneler

Tamamlayıcı sağlık sigortasının geçerli olduğu hastaneler, sigorta şirketlerinin anlaşmalı olduğu özel hastanelere göre değişiklik göstermektedir. Tamamlayıcı sağlık sigortasından faydalanabilmek için özel hastanenin SGK ile anlaşması olması gerekmektedir. Sonrasında sağlık poliçenizi yaptırdığınız sigorta şirketinin hangi hastanelerle anlaşması olduğu önemlidir.

Her sigorta şirketinin kendi anlaşmalı hastaneleri mevcuttur. saglikliyim.com' dan teklif oluşturarak tamamlayıcı sağlık sigortasınının hangi hastanelerde geçerli olduğunu öğrenmeniz çok kolay.

Tamamlayıcı sağlık sigortası teklifi oluşturarak, birçok sigorta şirketinin teklifleri aynı ekranda listelenir. Tekliflerin içerisinde belirttiğiniz ile göre sigortanın geçerli olduğu sağlık kurumları listelenir. Bu kısımdan teklif sunan sigorta şirketinin anlaşmalı olduğu hastaneler görebilirsiniz.

Tamamlayıcı sağlık sigortasına saglikliyim.com' dan yani internet üzerinden kolaylıkla başvurabilirsiniz. 

Yorumlar

Yorum Yaz